Serwis i naprawa suwnic wszelkiego typu

Zajmjemy się profesjonalną naprawą suwnic, żurawi słupowych, wciągników i wciągarek. Usuwamy wszelkiego rodzaju awarie w/w urządzeń transportu bliskiego. 

Jesteśmy liderem w województwie śląskim jeśli chodzi o serwis suwnic i żurawi. Zdajemy sobie sprawę jak wielkim problemem dla wielu współpracujących z nami firm jest przestój w pracy i produkcji spowodowany awarią suwnicy, żurawia bądź wciągnika i jak ważne dla zachowania ciągłości pracy są tego tupu urządzenia transportu bliskiego.

W przypadku awarii suwnicy cechuje nas szybka i skuteczna reakcja na zaistniały problem. Wieloletnie doświadczenie naszych serwisantów, zarówno pod względem mechanicznej i elektrycznej pracy urządzeń transportu bliskiego oraz dostęp do części zamiennych wielu producentów pozwala na efektywne i szybkie zażegnanie istniejącego problemu.
Podstawą pracy naszych serwisantów jest przede wszystkim bezpieczeństwo pracowników, bezpieczeństwo pracy danej suwnicy i żurawia oraz bezpieczeństwo miejsca pracy uszkodzonego urządzenia. Niebagatelną właściwością jest efektywność w podejmowaniu działań mających na celu usunięcie awarii oraz trafne diagnozy zaistniałej awarii. 

 


 

Proponujemy Państwu nasze usługi serwisowe dostępne na terenie całej Polski. Serwisujemy, remontujemy i naprawiamy wszelkiego rodzaju awarie i usterki, zarówno mechaniczne, jak i elektryczne występujące w urządzeniach dźwigowych (suwnice, żurawie, wciągniki, wciągarki). 
Posiadamy części zamienne do wielu znanych producentów wciągników i wciągarek, m.in. SWF, ABUS, Demag, Donatti, GZUT, BZUT, Yale, Podem / Balkancar; w szczególności silniki, hamulce, sprzęgła, przekładnie zębate, koła jezdne, zblocza linowe, liny, aparaturę elektryczną (styczniki, przekaźniki, transformatory, falowniki) i inne.

Zapraszamy do współpracy

Części do suwnic

Suwnice natorowe to nasza specjalność